Якщо надати малечі безпечні надійні умови для зростання,навчання й розвитку здорового мозку й тіла,від цього виграють не лише самі діти-це створить міцний підмурок для справедливого та стійкого суспільства.

ЯК РЕАГУВАТИ НА ДЕМОНСТРАТИВНУ ПОВЕДІНКУ СВОЄЇ ДИТИНИ?

Демонстративна поведінка- це певна особливість людини, яка має підвищену потребу у увазі до себе з боку суспільства.
Почнемо з того, що кожна людина з самого дитинства вчиться досягати власної мети, яким саме шляхом дорослі дозволять це зробити.
Діти з найменшого віку, починають розуміти, як і на що реагують її батьки і це впливає на її подальшу поведінку з батьками в першу чергу.
Батьки, в жодному разі не піддавайтеся емоційним маніпуляціям дитини.
Говоріть з дитиною, пояснюйте їй, але ні в якому разі не йдіть на вчинки.
Не можна поступатися дитині, коли вона починає кричати, емоційно реагувати, тупотіти ніжками на батьківські заборони.
Щоразу, як тільки батьки починають реагувати на емоційну поведінку дитини і якби вона заспокоїлася, дають їй "зелений світ", маніпулювати батьками таким чином і отримувати бажане, потім батьки звісно не знають, що робити і як до такого могло дійти, коли дитина зовсім не реагує на батьківське "ні".
Демонстративне поведення також може бути причиною браку уваги дитини зі боку батьків, таким чином вона намагається привернути батьківську увагу.
Шановні батьки, намагайтеся дитину зацікавлювати в певному виді діяльності де вона може проявляти себе, як особистість, балансувати емоційно і головне говорити зі своєю дитиною, дізнавайтеся про її справи, що її турбує та що приносити радість.

Немає коментарів:

Дописати коментар